اتمام پروژه بزرگراه اهر- تبریز خواسته اصلی مردم شهرستان‌ اهر است :: خبرگزاری آپلود پیک
۱ام دی ۱۳۹۶ آپلودی

به گزارش خبرگزاری آپلود پیک، بیت‌الله عبدالهی در نشست صمیمی با مسئولین هیئت‌های ورزشی در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان اهر ضمن ابراز خوشحالی از حضور در میان مسئولین ورزش شهرستان اهر اظهار کرد: ما نیز مانند مسئولان اداره ورزش و استان از مشکلات مالی و سایر مسائل ورزشکاران مطلع هستیم و در جهت حل آن‌ها تلاش می‌کنیم.


نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه متأسفانه در امر بودجه اهمیت کمتری به شهرستان‌ها داده می‌شود گفت: ِبنده انتقاد خود را مستقیماً چندین بار به گوش وزیر ورزش رسانده‌ام همچنین خادم، معاون پارلمانی وی نیز در جریان پیگیری های بنده قرارگرفته است و این امر همچنان ادامه خواهد یافت.


وی وجود صنایع بزرگ را برای حمایت از ورزشکاران ضروری دانست و عنوان داشت: اگر یک واحد معدنی مکانی ورزشی احداث کند در شهر اهر خواهد بود و بالطبع صنایع و معادن بزرگ مانند کلان‌شهرها از تیم های ورزشی نیز حمایت خواهند کرد.


این نماینده مردم در مجلس دهم، بابیان اینکه پروژه ورزشگاه پنج‌هزارنفری اهر در اولویت اول ورزشی بنده قرار دارد عنوان کرد: به هر نحوی که امکان دارد وزیر ورزش باید پروژه ورزشگاه پنج‌هزارنفری اهر را به اتمام برساند تا این شهرستان نیز بتواند از زیرساخت‌های بیشتر و بهتری برخوردار شود.


وی با ذکر اینکه اتمام پروژه بزرگراه اهر – تبریز خواسته اصلی مردم شهرستان‌های اهر و هریس است گفت: پروژه بزرگراه اهر – تبریز به‌صورت مداوم توسط بنده و مسئولان شهرستانی و استانی پیگیری می‌شود و تا پایان کار به حال خود رها نخواهد شد.


نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه به ورزش علاقه خاصی دارم ابراز داشت: شما مسئولین هیئت‌های ورزشی که اقدام به تربیت جوانان و نسل‌های فعال جامعه می‌کنید و اجازه نمی‌دهید در محیط‌های نامناسب قرارگرفته و به سمت اموری مانند اعتیاد بروند کار بزرگی انجام می‌دهید که جا دارد از همه شما تشکر و قدردانی کنم بنده نیز به‌نوبه خود و مسئولان دولتی تمام تلاش خود را برای بهبود وضعیت ورزش شهرستان اهر انجام خواهیم داد./


پایان پیام


مطالب پیشنهادی