انتخاب وکیلی و قاضی‌زاده برای عضویت در کمیته کنترل قیمت کاغذ/پایان زمستان؛ آخرین مهلت ارائه بسته پیشنهادی کمیته مذکور :: خبرگزاری آپلود پیک
۲۹ام آذر ۱۳۹۶ آپلودی

احد آزادی‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آپلود پیک در تشریح جلسه امروز(سه‌شنبه ۲۸ آذرماه) کمیسیون فرهنگی مجلس به حضور دو وزیر صنعت، معدن و تجارت و فرهنگ و ارشاد اسلامی در این کمیسیون به منظور بررسی دلایل افزایش قیمت کاغذ و اقدامات انجام شده برای کاهش و جلوگیری از ادامه نواسانات قیمتی آن در سال‌های بعد اشاره کرد.


نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نرخ ارز، کیفیت پایین کاغذ داخلی، افزایش قیمت جهانی کاغذ، شایعه بودن افزایش تعرفه داخلی، تعامل واقدامات مشترک دو وزراتخانه فرهنگ و صنعت برای کاهش قیمت کاغذ از دیگر مباحثه مطروحه در این جلسه به شمار می‌آیند.


وی با بیان اینکه کمیته‌ای ازسوی این دو وزارتخانه برای مدیریت قیمت کاغذ در سال آینده و کاهش قیمت فعلی آن تشکیل شده است، گفت: آقایان محمدعلی وکیلی و احسان قاضی‌زاده هاشمی از اعضای کمیسیون فرهنگی نیز برای حضور در این کمیته انتخاب شده‌اند، این کارگروه تا پایان زمستان فرصت دارند بسته پیشنهادات خود را در این زمینه ارائه دهند.


پایان زمستان؛ آخرین مهلت ارائه بسته پیشنهادی


آزادی خواه اظهار کرد: در این جلسه در مورد اینکه سر نخ و سر منشاء اهتکارها و و دلالی‌ها به کجا می‌رسد و قرار است برای مبارزه با آن چه اقداماتی انجام شود صحبتی نشد اما وزرا عزمی جزم برای پیگیری این مشکل دارند.


سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی همچنین از انتخاب خودش، طیبه سیاوشی شاه عنایتی، غلارضا کاتب از کمیسیون فرهنگی به کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ خبر داد./


پایان پیام


مطالب پیشنهادی