انتقاد از طولانی شدن پروژه احداث فرودگاه در منطقه آزاد ارس :: خبرگزاری آپلود پیک
۲۴ام بهمن ۱۳۹۶ آپلودی

به گزارش خبرگزاری آپلود پیک، محمد حسن‌نژاد در آیین تودیع و معارفه مدیرعامل منطقه آزاد تجاری ارس در واکنش به اظهارات مدیرعامل سابق منطقه آزاد تجاری ارس گفت: کسی منکر عدم پیشرفت منطقه آزاد ارس نیست و در طول مدت مدیریت شما خیلی اقدامات شده است.


نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس افزود: جاده مرند و جلفا نیمه‌تمام مانده و افتتاح آن را از مدیرعامل سابق منطقه آزاد تجاری ارس می‌خواهم در حالی که توسعه زیرساخت های حمل و نقل اعم از احداث فرودگاه؛ ساخت آزاد راه و توسعه راه آهن اصلی ترین نیاز منطقه آزاد ارس است.


حسن‌نژاد با اشاره به نیمه تمام ماندن جاده مرند و جلفا، اظهار کرد: هیچ کس منکر پیشرفت های چهار سال اخیر سازمان منطقه آزاد ارس نیست و منطقه آزاد ارس باید بیشتر از این مسیر توسعه ای را بپیماید.


آبادانی و سرافرازی منطقه آزاد ارس انتظار ما از مدیرعامل جدید


این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه مردم از محدودیت ناراضی نیستند بلکه کارمندان بومی از مدیر شدن غیربومی‌ها ناراحت هستند، بیان داشت: مردم از تبعیض و نحوه انعقاد قراردادها گله‌مندند.


وی تاکید کرد: نمی‌خواهم واردات به کشور افزایش یابد اما چشم تجار به کالاهای همراه مسافر ترکیه است تا آن را به گردشگران بفروشند، این به این معنا نیست که ضد اقتصاد مقاومتی هستم.


وی گفت: توسعه منطقه آزاد ارس در گرو همدلی و همکاری مسئولان سازمان منطقه آزاد با مسئولان منطقه و مردم است. امیدواریم در دوره جدید مدیریتی سازمان منطقه آزاد ارس نیز شاهد این همدلی و همکاری باشیم.


به گزارش مهر، این نماینده مجلس افزود: انتظار ما از مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد ارس، آبادانی و سرافرازی منطقه آزاد ارس است./


پایان پیام


مطالب پیشنهادی