اکبری: قول ستاد تنظیم بازار برای عدم کمبود کالا در شب عید / قیمت ها به طور متعارف افزایش پیدا می کند :: خبرگزاری آپلود پیک
۲۶ام بهمن ۱۳۹۶ آپلودی

علی اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آپلود پیک، با اشاره به بازار شب عید، اظهارداشت: اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس در خصوص تنظیم بازار شب عید چندین جلسه با مسئولان ستاد تنظیم بازار برگزار کردند و در آن نشست ها بحث های متعددی داشتیم.


عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مسئولان مربوطه قول دادند که با توجه به تولید و ذخیره سازی کالاهای مورد نیاز، مشکلی از نظر کمبود کالا در شب عید نخواهیم داشت.


نماینده مردم شیراز در مجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد: مسئولان ستاد تنظیم بازار این امیدواری را داده است که امسال مشکلی از بابت کمبود کالا پیش نخواهد آمد.


اکبری در ادامه گفت‌وگو با خبرگزاری آپلود پیک، با اشاره به اینکه اخیرا به دلیلی آنفولانزا مرغی، نگرانی در زمینه تامین مرغ وجوددارد، اظهار داشت: با آنفولانزای اخیر چندین میلیون مرغ در سراسر کشور معدوم شد این اتفاق تنها خاص کشور ما نبود بلکه کشورهای دیگر نیز مجبور به این کار شدند.


وی گفت: از سوی دیگر با نفوذ واسطه ها نیز با کمبود مرغ در بازار مواجه هستین اما انتظار می رود که اتحادیه ها و تعاونی ها بااحساس مسئولیت بیشتر در این عرضه حاضر و برای حفظ منافع خود گامی بردارند.


عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: با این حساب کمبودی در شب عید نخواهیم داشت و افزایش قیمت ها به صورت متعارف صورت می گیرد، البته تاکید شده است که قیمت بازار تعاونی ها و فروشگاه های خاص تثبیت شده باشد./


پایان پیام


مطالب پیشنهادی