بازی با آدم‌ها خوب نیست؛ منصفانه نیست فردی برای تیم هزینه کند و مالک آن نباشد
۱۹ام فروردین ۱۳۹۷ آپلودی

خبرگزاری فارس: افاضلی: بازی با آدم‌ها خوب نیست؛ منصفانه نیست فردی برای تیم هزینه کند و مالک آن نباشد

هومن افاضلی در گفت‌وگو با برنامه رادیویی جوان در خصوص آخرین شرایط تیم نفت تهران اظهار داشت: مقابل تیم سایپا بازی خوبی انجام ندادیم. ابتدا با دو اشتباه شوکی به تیم وارد شد و خیلی زود نتیجه ۲ بر صفر به نفع سایپا شد. همین اتفاق تأثیر بدی روی بچه‌ها گذاشت ولی سعی کردیم بازی خوبی انجام دهیم. تاانتهای نیمه اول فشار زیادی روی دروازه بود. من اصلاً از کار هجومی تیم ناراحت نیستم، بلکه اشتباهات زیادی در بحث دفاع داشتیم که باعث شد ۴ گل دریافت کنیم. تیم سایپا ۷ موقعیت داشت که توانست ۴ گل به تیم ما بزند.

وی در ادامه گفت:‌ حتی خیلی زود به بازی برگشتیم. زمانی که بازی ۳ بر ۲ بود، اگر داور یک صحنه را که معتقدم پنالتی صورت گرفته بود به نفع ما سوت می‌زد، مطمئناً نتیجه ۳ بر ۳ می‌شد و ما بازی را واگذار نمی‌کردیم.

سرمربی تیم نفت تهران در خصوص بازی‌های حساس و باقیمانده برای تیم نفت در ادامه لیگ اظهار داشت: ما یک بازی مهم و ۶ بازی مقابل پدیده داریم. باید تمام توانمان را بگذاریم تا ۳ امتیاز را کسب کنیم. شرایط تیم ما بسیار خاص است، خیلی سخت است که بتوانیم مدیریت روانی کنیم؛ چراکه این تیم از ابتدا سه مالک داشت، مربیان زیادی به این تیم آمدند که باعث شد ذهنیت بچه‌ها خسته شود. در حال حاضر هم تیم بلاتکلیف است.

افاضلی در ادامه تأکید کرد: بچه‌ها فکر کردند من بعد از بازی استعفا می‌دهم، این اتفاق باعث شد تا روحیه بچه‌ها کمی ضعیف شود. هنوز نمی‌دانیم تیم به مالکین باشگاه واگذار می‌شود یا خیر، نمی‌دانم که چرا مسئولان وزارت نفت اینقدر این موضوع را کش می‌دهند، به هر حال کسی که می‌خواهد هزینه کند به دنبال این است که بداند آیا تیم به مالکیتش درمی‌آید یا خیر. ما بعد از بازی تا ساعت ۳، ۴ صبح به دنبال این بودیم که دغدغه‌های بچه‌ها را درست کنیم. شرایط سختی داریم، این بازیکنان خیلی باشرف هستند، اگر نفت شرایط خوبی را در ابتدای فصل داشت، مطمئناً جزو تیم‌های میانه جدول بود.

سرمربی تیم نفت تهران در ادامه گفت: اختلاقی نبود که بخواهم بچه‌ها را ترک کنم، به هر حال من به دنبال منافع شخصی نیستم. می‌مانم تا شرایط را تغییر دهیم،‌ مطمئن باشید این تیم با همین بازیکنان در لیگ برتر می‌ماند. نمی‌دانم با توجه به اینکه مسئولان وزارت نفت تأکید کردند که دیگر تیم‌داری نمی‌کنند، چرا هنوز این تیم بلاتکلیف است. مطمئناً خیلی‌ها دوست ندارند که تیم نفت واگذار شود. این منصفانه نیست که فردی بخواهد هزینه کند و در آخر تیم به مالکیت درنیاید. بازی با آدم‌ها خوب نیست.

افاضلی در پایان گفت: به هر حال بحث انتقال و واگذاری تیم باید از اول فصل رخ می‌داد تا تیم شرایط خوبی پیدا می‌کرد، در بعضی پست‌ها چند بازیکن داریم و در بعضی پست‌ها بازیکن نداریم، به خاطر بلاتکلیفی مجبور شدند بازیکنانی را جذب کنند. امیدوارم شرایط مدیریت باشگاه هرچه زودتر مشخص شود؛ چراکه در حال حاضر خیلی دیر است.

نوشته بازی با آدم‌ها خوب نیست؛ منصفانه نیست فردی برای تیم هزینه کند و مالک آن نباشد اولین بار در سایت خبری تحلیلی افق. پدیدار شد.


مطالب پیشنهادی