بررسی بندهای مربوط به کمیسیون اجتماعی در لایحه بودجه سال 97 / حضور مسئولان بهزیستی و جمعیت هلال احمر در کمیسیون :: خبرگزاری آپلود پیک
۴ام دی ۱۳۹۶ آپلودی

روح الله بابایی صالح درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری آپلود پیک، در تشریح دستور کار امروز ( یک شنبه،۳ دی ماه ) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از بررسی بندهای مربوط به این کمیسیون در لایحه بودجه سال ۹۷ در نشست امروز خبرداد و گفت: در این نشست تا تبصره ۱۱ لایحه مورد بررسی قرار گرفت.


نماینده مردم بویین زهرا در مجلس شورای اسلامی با یادآوری حضور مسئولان سازمان بهزیستی و جمعیت هلال احمر در نشست امروز  افزود:مشکلات مددجویان بهزیستی دراین نشست بررسی شد و برخی نمایندگان مانند “دهمرده” و “کامران” و همچنین اعضای کمیسیون پیشنهادهای خود را در مورد لایحه بودجه ۹۷ ارائه کردند.


 وی ادامه داد: در این نشست بندهایی از لایحه بودجه سال ۹۷ مانند اعتبارات درنظر گرفته شده برای زنان بی سرپرست مورد بررسی قرار گرفت.


این نماینده مردم در مجلس دهم، یادآور شد: نمایندگان پیشنهاد دادند که اعتبارات باید به یک دستگاه تحویل داده شود که برخی نمایندگان؛ سازمان بهزیستی و برخی کمیته امداد امام خمینی (ره) را پیشنهاد کردند.


نماینده مردم بویین زهرا در مجلس دهم، افزود: همچنین برخی نمایندگان پیشنهاد کردند؛اختیاراتی به شورای اجتماعی داده شود تا بتوانند تصمیم گیری و همچنین دستگاه متولی را خود انتخاب کند.


عضوهیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی،افزود:بررسی بخشی از بندهای مربوط به کمیسیون به نشست فردای کمیسیون موکول شد./


پایان پیام


مطالب پیشنهادی