سه‌شنبه آینده؛ نشست فوق‌العاده کمیسیون صنایع درباره افزایش قیمت خودرو/ارائه گزارش نهایی به هیات‌رئیسه پارلمان :: خبرگزاری آپلود پیک
۲۲ام اردیبهشت ۱۳۹۷ آپلودی

حمید گرمابی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آپلود پیک از نشست فوق‌العاده این کمیسیون برای بررسی افزایش قیمت انواع خودرو در هفته آینده خبر داد و گفت: این نشست در روز سه‌شنبه هفته آینده برگزار می‌شود.


وی افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است آقای شریعتمداری، وزیر صنعت، معدن و تجارت و نیز نمایندگانی از شورای رقابت و شرکت‌های خودروسازی در نشست روز سه‌شنبه هفته‌ آینده کمیسیون حضور داشته باشند.


عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اضافه کرد: قرار است در جلسه روز سه‌شنبه هفته آینده کمیسیون صنایع و معادن مجلس، در نشست ۳ ساعته‌ای، علل و عوامل افزایش قیمت خودرو را بررسی کنیم.


نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس از وضعیت بازاز خودرو و قیمت‌های آن انتقاد و تأکید کرد: دولت باید برنامه‌ریزی منسجمی برای کنترل بازار خودرو انجام دهد، این وضعیت برای مصرف‌کنندگان قابل پذیرش نیست.


عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پایان خاطرنشان کرد: قرار است در کمیسیون صنایع به‌طور جدی مسئله افزایش بی رویه قیمت در انواع خودروها را بررسی و گزارش نهایی آن را تقدیم هیئت‌رئیسه پارلمان کنیم.


پایان پیام/


مطالب پیشنهادی