شاهکاری دیگر از پروفسور کروات
۱۲ام دی ۱۳۹۶ آپلودی

سرمربی کروات پرسپولیس به پنجاهیمن برد خود در لیگ برتر ایران دست یافت.

خرداد: سرمربی کروات پرسپولیس به پنجاهیمن برد خود در لیگ برتر ایران دست یافت.

به گزارش خرداد به نقل از سایت نود، برانکو ایوانکوویچ در هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر، برای هشتاد و دومین بار در این رقابتها روی نیمکت سرخپوشان نشست و موفق شد به پنجاهمین برد خود دست یابد. پرسپولیس در هفته هفدهم لیگ برتر میزبان تراکتورسازی تبریز بود که برانکو موفق شد با غلبه بر یحیی گل محمدی، تعداد پیروزی های خود در لیگ برتر ایران را به عدد ۵۰ برساند و به روند نتیجه گیری بسیار درخشان خود ادامه دهد. به این ترتیب، برانکو حدنصاب جدیدی را به نام خود ثبت کرد و توانست پس از ۸۲ بازی در لیگ برتر، به رکورد ۵۰ پیروزی دست یابد؛ رکورد فوق العاده ای که بعید است به این زودی توسط مربی دیگری ارتقاء پیدا کند. 

برانکو در ۸۲ بازی خود در لیگ برتر به ۵۰ برد، ۲۰ تساوی و ۱۲ باخت دست یافته تا مجموع امتیازاتش به ۱۷۰ برسد. در حال حاضر علیرضا منصوریان از ۱۰۷ بازی توانسته ۱۷۴ امتیاز کسب کند و سرمربی پرسپولیس می تواند با به دست آوردن ۴ امتیاز دیگر، وی را پشت سر بگذارد.

با وجودی که برانکو هنوز ۱۸ بازی تا صدتایی شدن در لیگ برتر فاصله دارد، اما بسیاری از مربیانی را که سابقه و حضور بیشتری در این بازیها دارند، پشت سر گذاشته است. در جدول رده بندی کلی مربیان در تاریخ لیگ برتر، بعد از سرمربی کروات پرسپولیس، مهدی تارتار سرمربی این فصل پارس جنوبی جم با وجود ۱۳۵ بازی به عنوان مربی، در مجموع به ۱۵۸ امتیاز رسیده و پائین تر از برانکو قرار گرفته است.

 


مطالب پیشنهادی