منطقه آزاد قشم باید به مردم و انتظارات آنها پاسخگو باشند/ منطقه آزاد تافته جدا بافته نیست :: خبرگزاری آپلود پیک
۶ام بهمن ۱۳۹۶ آپلودی

به گزارش خبرگزاری آپلود پیک؛ احمد مرادی پیش ازظهر پنجشنبه در ششمین جلسه شورای اداری هرمزگان که در سال غدیر فرمانداری برگزارشد، بیان داشت: تفاوت فاحشی بین بودجه پیشنهادی با تغییرات در کمیسیون تلفیق و بودجه وجود داشت. پیشنهاد نمایندگان به دولت با توجه به محدودیت‌ها استفاده از ظرفیت بخش خصوصی بود.


وی عنوان کرد: نمایندگان مردم در مجلس در تلاش هستند تا بودجه مصوب موجب حل مشکلات مردم باشد. نه اینکه لایحه بودجه باعث افزایش مشکلات روزمره آنها باشد. اشتغال در لایحه مورد توجه نمایندگان است.


رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس اظهارداشت: در مجمع نمایندگان استان تصمیم گرفته شد تا عملکرد مدیران ارزیابی شود و با مدیران کم‌کار و ناتوان برخورد خواهد شد و آنها را به استاندار هرمزگان و وزارتخانه های مطبوع معرفی خواهیم کرد و خواستار تغییر آنها و انتصاب مدیران لایق هستیم.


مرادی افزود: برای حل مشکل استان باید تعامل خوبی میان مدیران با نمایندگان باشد. مدیران مشکلاتشان را بیان کنند تا در تهران این مشکلات پیگیری شود.


وی با اشاره به اینکه برخی مدیران یا نمی‌خواهند یا نمی‌توانند امور مردم را پیش ببرند، عنوان کرد: این مدیران شناسایی و حتی تذکرات لازم به آن‌ها داده شده است و بر اساس رسالت نمایندگی خود این موضوع را پیگیری جدی خواهیم کرد.


وی با بیان اینکه منطقه آزاد قشم باید به مردم و انتظاراتشان پاسخگو باشند، افزود: منطقه آزاد تافته جدا بافته نیست و نمایندگان، مناطق آزاد را زیرمجموعه وزارت اقتصاد و دارایی بردند تا مسئولی پاسخگو عملکرد مناطق آزاد باشند.


به گزارش مهر، رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان با اشاره به اینکه اگر از سوی مناطق آزاد پاسخگویی به مردم و نمایندگان دیده نشود به‌طور حتم وزیر مربوطه تذکر جدی از مجلس خواهد گرفت، تصریح کرد: باید از استاندار تقدیر کرد که در اختصاص سهم استان هرمزگان از مازاد درآمد تکلیفی تلاش جدی دارد که با نمایندگان مجلس همراه شده و در حال پیگیری آن است./


پایان پیام


مطالب پیشنهادی