نابودی داعش مدیون درایت داهیانه رهبر معظم انقلاب است :: خبرگزاری آپلود پیک
۲ام آذر ۱۳۹۶ آپلودی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آپلود پیک، یوناتن بت کلیا در پیامی خطاب به رهبر معظم انقلاب آورده است: محو داعش از روی زمین را مدیون درایت داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، همت بلند و حماسی شیرمردان ایرانی و پایمردی دلاور نامدار،سردار سلیمانی هستیم.


متن پیام این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است؛


حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه ای


رهبر معظم جمهوری اسلامی ایران


با سلام:


به راستی اگر رهنمودها و درایت های آن رهبر گرانقدر انقلاب اسلامی نبود، امروز، عراق و سوریه، یکپارچه نمی ماند. اگر همت و پایداری آن رهبر فرزانه نبود، امروز، شاهد بر هم نخوردن نقشه خاورمیانه، نمی شدیم.


فرزانگی، پایداری و مقاومت، راز ماندگاری ملت بزرگ ایران در پهنۀ جهان است. و این ممکن نبود، مگر رهبریت داهیانه آن مقام معظم.


اکنون که داعش، سلطه خبیث اش را از سرزمین های عراق و سوریه، برچیده است و ملت های آزاد، به آغوش میهن بازگشته اند، لازم دانستم، از سوی جامعه جهانی آشوری ها، پاک ترین احساس قدردانی را نثارتان کنم. آشوریان در زیر چنگال های خون آفرین داعش، بیشترین لطمه ها را به خوددیدند، انبوه سر بریدن های فرهیختگان و اندیشمندان آشوری در کنار روحانیون درمانده در چنگ آنان، ویرانی کلیساها و بناهای مقدس مسیحیان آشوری، فرو ریختن یادمان های تاریخ متمدن آشوریان در بین النهرین و تجاوز و نسل کشی، ره آورد خونبار و فاجعه آمیز داعش به سودای خلافت شام و عراق در گستره خاورمیانه، برای آشوریان بود.


اکنون که به همت مدافعان دلاور ایرانی در کنار نیروهای مقاومت منطقه به فرماندهی سردار سلحشور قاسم سلیمانی، آشوریان نیز از ظلم و ستم داعشیان رهایی یافته اند، پاکترین احساسات قدرشناسانه مان از سراسر جهان را تقدیم می نماییم.


ضمن آرزوی طول عمر برای آن حضرت و جاودانگی سرزمین شهید پرورمان، باشد که آشوریان در خاورمیانه، در سایه الطاف بی کران آن مقام معظم، به هستی شان در سرزمین مادری ادامه دهند.


صمیمانه ترین تهنیت های جامعه جهانی آشوری را از هر گوشۀ جهان به ویژه میهن مان، پذیرا باشید.


با دعای خیر


یوناتـن بت کـلیا


نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی


و دبیر کل اتحادیه جهانی آشوریان/


پایان پیام


مطالب پیشنهادی