۳۰ درصد باقیمانده طلب چغندرکاران کرمانشاه تا پایان فروردین ماه ۹۷ پرداخت می‌شود :: خبرگزاری آپلود پیک
۵ام فروردین ۱۳۹۷ آپلودی

سید قاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آپلود پیک، با اشاره به مشکلات کشاورزان استان کرمانشاه، اظهار داشت: از وزارت جهادکشاورزی برای مرتفع نمودن مشکلات کشاورزان شهرستان کرمانشاه تقاضا دارم که اقدامات برنامه ریزی شده‌ای را انجام دهد.


نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات اقتصادی که برای گندمکاران استان کرمانشاه به وجود آمده است، بیان کرد: عدم پرداخت به موقع پول کندمگاران مشکلات جدی را به وجود آورده و باید این مبالغ پرداخت شود.


جاسمی با بیان اینکه ذرت‌کاران استان کرمانشاه نیز با مشکلاتی مواجه هستند، ادامه داد: کمبود تجهیزات برداشت ذرت دانه ای مشکل دیگر حوزه کشاورزی استان است که باید برای افزایش بهره‌وری این مشکل حل شود. 


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم تامین سوخت ماشین آلات کشاورزی، گفت: عدم تامین سوخت این ماشین آلات نیز سختی‌های فراوانی را برای کشاورزان ایجاد کرده است.


 نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: باتلاش وپیگیری‌هایی که انجام شد و دیدارهایی که با مقامات کشوری و استانی برای پرداخت طلب چغندرکاران استان کرمانشاه انجام شد، براساس قول مسئولان مربوطه مقرر گردید که ۳۰ درصد باقیمانده طلب آن‌ها تا پایان فروردین ماه سال جاری به کشاورزان عزیز و زحتمتکش پرداخت شود./


پایان پیام


مطالب پیشنهادی